загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Чернівецькій області суд змусив повернути до бюджету "зайву" пенсію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Рішенням суду родичів зобов'язали повернути пенсію та сплатити судовий збір В Україні за рішенням суду можуть забрати "зайву пенсію" у разі, якщо її отримано за підробленими документами, виплачено пенсіонеру, який втратив право на виплату, або ж після смерті пенсіонера. 

У Чернівецькій області Пенсійний фонд виграв суд і зобов'язав родичів повернути пенсію, яка сплачена з порушенням закону. Про це йдеться у рішенні Кіцманського районного суду Чернівецької області від 18 липня 2023-го.  

Так, Пенсійний фонд у Чернівецькій області звернувся до суду для того, щоб стягнути переплату з пенсіонера. Жінка отримувала пенсію із 2003-го. Пенсіонерка померла, але свідоцтво про смерть надали із запізненням, у результаті заплатили "зайві" 5699 грн.   "Станом на 11.04.2023 кошти на суму 5699,76 грн на рахунок позивача не надходили, документи, що підтверджують повернення цих коштів у Головне управління, не надавалися", - зазначають у фонді.

Відповідач (родич загиблої пенсіонерки) до суду не з'явився. У результаті за рішенням суду з нього стягнули не лише повний розмір пенсії (5699 грн.), а й судовий збір у розмірі 2684 грн.

З яких причин можуть забрати пенсію: якщо є помилка у прізвищі;якщо виплати отримали за фальшивими документами;якщо якийсь час жили за кордоном;якщо не отримували виплату 6 місяців;якщо ви переселенець та змінили місце проживання.

Джерело:
До списку новин