загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

“Лікарі для села” врятували життя пенсіонерки з Канівщини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

73-річну Любов Тимофіївну із села Мартинівка Степанецької громади нещодавно виписали з лікарні. Обласні фахівці зробили їй операцію по видаленню каменів у жовчній протоці, яку самі медики називають надскладною.

Життя жінці врятував вчасний та професійний огляд медиків, до яких вона звернулася у межах проєкту «Лікар для села», що у співпраці з партнерами нині в громадах Черкащини та Київщини реалізує Благодійний фонд «МХП – Громаді».

«Не піду, не хочу знати свої болячки», - так спершу відповідала на прохання доньки пройти медичне обстеження в лікарів, які приїхали в їхнє село, пенсіонерка Любов Царенко. Не те, щоб боялася, але, як кажуть у народі «менше знаєш, міцніше спиш». Проте донька наполягла на своєму – і це врятувало жінці життя. - Проєкт «Лікар для села» – це просто порятунок для наших людей на окрузі.

Адже вони мають змогу отримати безкоштовні консультації вузькопрофільних спеціалістів на місці, без виїзду в райцентр, перевірити рівень цукру, пройти первинне обстеження терапевта, офтальмолога та обстеження УЗД-діагностику, яку проводять на сучасному медичному обладнанні, - розповідає Світлана Чупилка, староста Мартинівського старостинського округу. – Саме професійне УЗД-обстеження, яке провела пані Тетяна, врятувало життя моїй мамі. Любов Тимофіївна зі своєю дочкою.

За результатами огляду, у пенсіонерки виявили збільшену в сотню разів жовчну протоку, заблоковану камінням. Лікарка наполягла на негайній госпіталізації пенсіонерки для детального медичного обстеження. Повторний огляд, який вже провели фахівці Черкаської міської лікарні, підтвердив попередній діагноз. За словами обласних фахівців, операція була дуже складною.

І лише вчасно діагностована хвороба врятувала життя Любов Тимофіївни. - Я, певно, до кінця свого життя буду молитися і за пані Тетяну, яка проводила УЗД-обстеження, і за лікарів, які оперували мою маму. Дякую дуже лікарям, що зробили таку складну операцію, - говорить Світлана Володимирівна.

Нагадаємо, соціальний проєкт «Лікар для села» для пайовиків ТОВ «НВФ «Урожай» компанії МХП, стартував на початку липня. За цей час обстеження у вузькопрофільних фахівців пройшли майже тисячу пайовиків підприємства на Канівщині.

Спеціально обладнаний медмобіль їздитиме громадами Черкащини та Київщини впродовж чотирьох місяців. Проєкт реалізується за підтримки Фонду «МХП-Громаді» й міжнародних партнерів MOAS, RMH Latvija та Благодійного фонду Оксани Дмитрієвої. - За багаторічну співпрацю ми вибудували ефективну і зручну модель взаємодії з нашими орендодавцями, що трансформувалася у довгострокові партнерські відносини.

Бути пайовиком «Урожаю» означає мати ряд переваг та можливостей. Одна з таких – безкоштовне медичне обстеження у вузькопрофільних лікарів, які приїдуть навіть у найвіддаленіші села, де проживають наші пайовики, - зауважує директор підприємства Олександр Воскобойнік. - Ця ініціатива –  наш внесок в підтримку здоров’я населення.

Джерело:
До списку новин