загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Зачіска старості: яка стрижка призводить до ранньої появи зморшок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Люди з активною мімікою стикаються з появою мімічних зморшок уже в 20-25 років. А ось чи може на утворення нових зморшок вплинути чубчик, роз'яснили косметологи, інформує Ukr.Media.

За словами медиків, відрослий чубчик або підстрижений так, що закриває огляд, змушує його володарку мружитися і зморщуватися, що також може стати причиною появи ранніх зморшок. Якщо ж чубчик таких незручностей не спричиняє і не перекриває погляд, він не створюватиме гіпертонус м'язів.

Якщо людина звикла багато дивуватися або задіювати міміку у своєму спілкуванні, у своїй розмові, то, звісно, у такої людини з чубчиком чи без чубчика завчасно утворюватимуться зморшки. Ботокс як профілактика зморшок рекомендується з 20 років, розповіли фахівці. Тому людям із яскраво вираженою мімікою можна робити ін'єкції ботоксу раніше — це допоможе перевчити себе, зазначили експерти.

Річ у тім, що ботокс на деякий час відключає нервові закінчення від м'язів, і людина звикає не хмуритися і не зморщити чоло. Сам по собі чубчик не спровокує зморшки. При цьому також треба розуміти, що на виникнення зморшок дуже впливає тип особистості. Вважається, що флегматичні люди, які спокійно спілкуються і не задіюють міміку у своїй розмові, вони якомога довше залишаються без зморшок.

А люди холеричного темпераменту і які звикли активно спілкуватися, використовуючи жести, міміку, — у них, на жаль, завчасно з'являються зморшки, і ми їм рекомендуємо раніше вдаватися до ботулінотерапії, підсумували фахівці.

Джерело:
До списку новин