загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Харкові жінку-інваліда залишили без пенсії: Коментар офісу омбудсмена

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У липні офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини поновив права понад 30 людей, які постраждали від збройної агресії рф. Про це повідомив омбудсмен Дмитро Лубінець, передає "Думка”.

"Серед них була й громадянка, яка звернулася до нас із проханням надати їй допомогу у відновленні виплати пенсії. Жінка має інвалідність II групи і на момент звернення перебувала на лікуванні в Харківській обласній лікарні”, - зазначив Лубінець.

За його словами, пенсіонерці припинили виплати через те, що після переїзду вона не пройшла процедуру фізичної ідентифікації. Зазвичай процедура здійснюється шляхом особистого звернення до будь-якого територіального органу Пенсійного фонду України із заявою про поновлення виплати пенсії та документом, що посвідчує особу.

На жаль, жінка у зв'язку зі станом здоров'я та перебуванням на лікуванні, не могла особисто цього зробити. З метою відновлення права заявниці, Секретаріат Уповноваженого скерував запити до Пенсійного фонду України та Головного Управління Пенсійного фонду України в Харківській області щодо негайного поновлення виплати пенсії заявниці.

А також домовився про те, щоб працівники Пенсійного фонду відвідали громадянку безпосередньо в лікарні.

Джерело:
До списку новин