загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Куди звертатися у разі втрати або обміну паспорта: рекомендації пенсіонерам

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Там наголосили, що пенсіонери в обов'язковому порядку мають повідомляти органи Пенсійного фонду про зміну паспортних даних у разі втрати чи обміну.

Як зауважили у ПФУ, це важливо, оскільки формування виплатних документів, а також нарахування пенсійних коштів відбувається на підставі дійсних документів, які посвідчують особу та підтверджують українське громадянство.

Сповістити про зміну паспортних даних українці можуть: прийшовши особисто у будь-який сервісний центр Пенсійного фонду;дистанційно на порталі електронних послуг ПФУ за наступним посиланням. Також громадяни мають звернутись у Пенсійний фонд у випадку, якщо банківську картку, куди надходили гроші, було загублено.

Як правило, нові банківські карти прив’язують до поточних рахунків пенсіонерів. У такому разі сповіщати органи ПФУ про втрату картки не потрібно. Однак, якщо було змінено рахунок у банку, або ж пенсіонер обрав іншу фінустанову, то про такі відомості обов’язково необхідно повідомляти Пенсійний фонд.

Джерело:
До списку новин