загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонерам з низькою пенсією доплачуватиме міжнародна організація

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Фінансову підтримку для найвразливіших категорій пенсіонерів запроваджує Всесвітня продовольча програма ООН. Про це повідомили в пресслужбі Мінсоцполітики.

Запровадження відповідної допомоги уряд схвалив ще 28 липня, а вчора, 30 серпня, понад 260 тисячам пенсіонерів уже перерахували кошти на банківські рахунки на загальну суму понад 115 млн грн. Хто має право на допомогу?

На допомогу мають право пенсіонери, які відповідають трьом критеріям: Проживають на територіях активних чи можливих бойових дій. Мають розмір пенсії менший ніж 3000 грн.

Не одержували з 1 березня 2023 р. додаткових грошових виплат від міжнародних організацій та/або допомоги на проживання для ВПО. Скільки можна отримати та як довго? Допомогу виплачуватимуть щонайменше 4 місяці.

Розмір допомоги — сума, якої не вистачає до 3000 грн пенсії, але не менше ніж 100 грн. Як отримати допомогу? Для цього звертатися нікуди не потрібно. Допомогу нараховуватимуть відповідно до наявної в державних реєстрах інформації.

Джерело:
До списку новин