загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Держава роздасть українцям гроші на придбання вугілля та дров

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Названі умови, за яких громадяни можуть претендувати на допомогу від держави Зима, за словами експертів, буде дуже складною. Впоратися з холодами українцям допоможе субсидія на тверде паливо та скраплений газ, і про те, як її отримати, розповідає Пенсійний фонд.

Житлову субсидію на придбання твердого палива та зрідженого газу можна отримати лише один раз на рік, виходячи із розміру доходу за попередній. Державна допомога не призначається, якщо в особи менший нарахований середньомісячний сукупний дохід за розмір мінімальної заробітної плати та/або не сплачено єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (не нижче мінімального розміру) сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

У Пенсійному фонді наголосили, що якщо особа сплатила єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (не нижче мінімального розміру) за І чи ІІ квартал 2023 року, то субсидія на придбання твердого палива та зрідженого газу може бути призначена у разі звернення за нею в ІІІ чи ІV кварталі поточного року. Нагадаємо, з моменту повномасштабного вторгнення минуло понад півтора року, і українці відповіли, що їх найбільше непокоїть станом на сьогодні.

Опитування проводилось у період з 4 по 10 серпня, і 1200 респондентам запропонували вибрати три найактуальніші проблеми особисто для них станом на сьогодні. Варіант із повномасштабним вторгненням не називався, оскільки займав лідируючу позицію в усіх попередніх дослідженнях. При цьому у запропонованому списку вказувалися проблеми, які є наслідком вторгнення або пов'язані з ним.

Нагадаємо, тема волонтерства вкрай актуальна в умовах повномасштабної війни, а допомога ЗСУ є найбільш популярним форматом волонтерства серед людей. В рамках опитування українці розповіли, яку кількість грошей у червні та липні 2023 року передали на Збройні сили України.

Джерело:
До списку новин