загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Які пенсії отримуватимуть особи з інвалідністю ІІІ групи восени?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсія по інвалідності призначається незалежно від інвалідності, що настала: в період роботи, до влаштування на роботу або після припинення роботи. Особи з інвалідністю третьої групи одержують 50% пенсії за віком.

Як зміняться виплати вже цієї осені? У вересні, жовтні та листопаді змін у виплаті пенсій за інвалідністю та їх розміром не передбачається. Мінімальна пенсія для осіб з інвалідністю ІІІ групи не зміниться і складатиме: 2 100 гривень – для осіб, які не працюють; 2093 гривні – для тих, хто має роботу.

Також залежно від причин придбання інвалідності, українці з третьою групою інвалідності можуть отримувати такі виплати: внаслідок війни – 7 534,8 гривні (360% ПМ).

Внаслідок каліцтва чи захворювання внаслідок Чорнобильської катастрофи – 4 218 гривень.учасники ліквідації катастрофи ЧАЕС – 8053,97 гривні (60% середньої заробітної плати, яка враховується для розрахунку пенсії).

Джерело:
До списку новин