загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Безробітним українцям виплачують по 6700 гривень на місяць: що для цього потрібно

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Безробітні українці можуть отримувати по 6700 гривень на місяць. Такі виплати гарантовані тим, хто приєднається до проекту Армія відновлення для виконання суспільно корисних робіт.

За словам заступниці міністра економіки Тетяни Бережної, майже 48 тисяч безробітних залучено до виконання суспільно корисних робіт у рамках проекту “Армія відновлення” від його старту. Вони вже заробили 305 млн грн.

Найбільша кількість учасників проекту у Харківській області – 9180 осіб, у Полтавській – 7 037 осіб, Донецькій – 5 734, Чернігівській – 5 152, Київській – 5 140.

«Види суспільно необхідних робіт залежить від потреб конкретного регіону. Керівництво областей визначає, які роботи потрібні в регіоні, повідомляє Центру зайнятості, який пропонує безробітним, які перебувають на обліку в центрі, долучитися до виконання таких робіт.

Із цими людьми укладається терміновий трудовий договір на період виконання робіт. Оплата провадиться відповідно до відпрацьованого часу у розмірі не менше 6700 грн у разі роботи повний місяць», – зазначила Бережна.

Джерело:
До списку новин