загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українці, які працювали в росії, можуть лишитися без пенсії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В українців, які працювали в росії та мали там страховий стаж, можуть виникнути проблеми із отриманням пенсії, проте влада планує вирішити цю ситуацію, – повідомила перша заступниця міністра соціальної політики України Дарія Марчак в ефірі телемарафону.

Наразі українці, які проживали у росії або на окупованій території Криму, а потім повернулися на підконтрольну Україні територію, стикаються з проблемами нарахування та виплати пенсій. «Фактично громадяни, які переїхали з Криму на підконтрольну Україні територію, не мають можливості для призначення пенсій.

Оскільки за чинним законодавством, щоб призначити їм пенсії, потрібно отримати підтвердження від пенсійного фонду РФ про те, що Росія не виплачує такому громадянину пенсію», – сказала чиновниця. Згідно з чинним законодавством, щоб отримати пенсію, цим громадянам потрібно мати підтвердження від пенсійного фонду російської федерації, що росія не виплачує їм пенсійних виплат.

Однак, під час повномасштабної війни, Україна не може отримати ці дані від росії, що фактично унеможливлює отримання пенсій цим громадянам. Заступниця міністра соцполітики України пояснила, що ця проблема стосується не лише декількох сотень пенсіонерів, адже потенційно таких громадян може бути значно більше.

Джерело:
До списку новин