загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні хочуть змінити правила нарахування пенсій військовим: як пропонують розраховувати вислугу років

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні планують переглянути порядок нарахування пенсій для військовослужбовців. Зміни стосуватимуться стажу роботи, що дає підстави для нарахування пенсії за вислугу років.

Відповідний законопроєкт №9680 розміщено на сайті Верховної Ради. У документі наголошується, що раніше військовослужбовцям за вислугу років зараховували час безперервної роботи на посадах у МВС України чи Нацполіції, які заміщуються державними службовцями, а у навчальних, медичних та науково-дослідних установах – на будь-яких посадах.

"Одні люди віддають боргу значну частку свого життя, тоді як інші - взагалі нічого не віддають. І вислуга років і у тих, хто служить у військових підрозділах у польових умовах або в казармах 24 години 7 днів на тиждень, і тих, хто працює на цивільних підприємствах у тилу 8 годин 5 днів на тиждень, проживаючи у себе вдома, є однаковим без пільгових умов", - сказано у пояснювальній записці.

Це порушення ст. 24 та ч. 2 ст. 64 Конституції, а також загальних принципів справедливості та рівності перед законом, вважають автори законопроєкту.

Джерело:
До списку новин