загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Monobank запускає сервіс міжнародної доставки фізичних карток

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Monobank запустив сервіс доставки фізичної карти більш ніж у 180 країн. Про це повідомив у своєму телеграм каналі співзасновник банку Олег Гороховський.

“Тепер українці, які давно хотіли отримати фізичну картку Monobank і стати нашим клієнтом з-за кордону – замовляйте. Адже банк тепер робить доставку фізичної картки у понад 180 країн світу” – зазначив Гороховський.

При цьому він підкреслив, що в меню оформлення фізичної картки все робиться дуже просто. “Наскільки мені відомо, ми перший український банк, який пропонує клієнтам міжнародну доставку карт. Будь ласка, не забудьте оновити додаток“, – додав Олег Гороховський.

Джерело:
До списку новин