загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Секрет довголіття японців: що таке спіруліна чи справді вона така корисна 

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Спіруліна, відома також як синьо-зелені водорості, є одним з видів ціанобактерій, що ростуть в прісному та солоному середовищі. Вона має низку унікальних біохімічних властивостей. Сьогодні спіруліна є однією з найпопулярніших біологічно активних добавок на планеті.

"Водорості містять багато хлорофілу. Хлорофіл виконує роль клітинного дихання, тобто він є постачальником кисню до клітин. Якщо клітина добре насичена киснем, то вона активно працює і не менше виробляє вільних радикалів і менше формується запалення в органів", — розповідає лікарка-дієтологиня Юлія Поворознюк. У складі є особливий протеїн фікоціанін, що здатний боротися з пухлинними клітинами та радіацією, а також цинк, ягоди, високоякісний білок.

За даними науковців, лише одного граму сухого порошку достатньо, аби забезпечити організм амінокислотами протягом доби. Утім, це працює лише, якщо дотримуватися здорового раціону, як японці.

"Спіруліна не додасть здоров'я, якщо вживати багато фастфуду, смаженої їжі, солодощів, мало пити води. Спіруліна — антиоксидант. Але якщо людина вживає багато тяжкої їжі, то оксиданті системи організму не справляються", — провадить дієтологиня. Загалом ці синьо-зелені водорості навіть не є рослинами. Це бактерії. Їх вживали в їжу жителі Африки та Мексики у давні часи.

Спіруліна не тільки вбирає з води всі корисні речовини, а й утримує їх в біодоступній формі до п'яти років. Однак, зауважує лікарка, щоби отримати від водорості вагому користь, потрібно мати відповідну генетику.

"Японці з покоління в покоління вживали спіруліну. Їх ферментативні системи звикли до вживання спіруліни. В нас є інші продукти, які продовжують життя. Наприклад, буряк, різноманітні ягоди-антиоксиданти. Спіруліну можна вживати додатково", — пояснила Юлія Поворознюк. Повноцінно і назавжди замінити продукти тваринного походження водорості не можуть. Скажімо, вітамін B12, якого не знайти в інших рослинних продуктах, тут є, але в такій формі, котра не засвоюється організмом. Тож, кажуть експерти, не варто очікувати, що водорості лікуватимуть. Це просто джерело мікроелементів, а не ліки проти старіння.

Джерело:
До списку новин