загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Стало відомо, які дві категорії українців не зможуть отримати пенсію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українці, які довгий час працювали на території країни-агресорки Росії або перебували на окупованих територіях, не зможуть отримати пенсії. Про це повідомила у телемарафоні заступниця міністра соціальної політики України Дарина Марчак.

Вона пояснила, що після нападу Росії значна кількість українців втратили свої документи, а пошкодження архівів і досі не дозволяє підтвердити стаж деяких осіб. «Фактично у громадян, які переїхали з Криму на підконтрольну Україні територію, немає можливості оформити пенсію.

Оскільки за чинним законодавством, щоб призначити їм пенсії, потрібно отримати підтвердження від пенсійного фонду Росії про те, що Росія не виплачує такому громадянину пенсію», - сказала вона. Марчак нагадала, що Росія денонсувала угоду про пенсійне забезпечення між Росією і Україною.

«Тому в нас немає врегулювань для громадян України, які частину життя працювали в Росії», - підкреслила посадовиця, додавши, що страховий стаж прямо впливає на наявність та розмір пенсійних виплат.

Джерело:
До списку новин