загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Новий рік уряд готує подарунок українським пенсіонерам

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Зростання пов’язане зі збільшенням прожиткового мінімуму, закладеного урядом в проекті держбюджету на 2024 рік. Показник прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб у 2024 році становитиме 2361 гривню. А ми знаємо, що цей показник дорівнює мінімальній пенсії.

Відповідно до нього, мінімальна пенсія зросте до 2361 гривні, тобто порівняно з 2023 роком – на 268 гривень (зараз вона становить 2093 гривні). Проект держбюджету на наступний рік ще має бути затверджений Верховною Радою.

Гроші на індексацію пенсій наступного року в бюджет, начебто, також закладаються. Ще у серпні міністерка соціальної політики Оксана Жолнович говорила, що індексація пенсій в березні 2024 року планується.

А народний депутат Олександр Качура навіть назвав орієнтовний відсоток підвищення. За його словами, пенсії планували підняти на 16%.

І от вже за підсумками засідання Кабміну, що відбулося 15 вересня, низку заяв зробив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Зокрема, він зазначив, що розпочинається комплексна реформа, і в новому році будуть проіндексовані всі пенсії. Слід зазначити, що в цьому немає щось нового.

Колись давно так вже робилося. І, до речі, цього року також вперше за довгий час пенсії проіндексували практично усім категоріям пенсіонерів, за невеличким винятком. Але головне, що індексацію пообіцяли вже на найвищому рівні, хоча бюджет остаточно не ухвалено.

Джерело:
До списку новин