загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як утеплити пластикові вікна на зиму самостійно – три простих способи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 

Три простих способи утеплити вікна до зими не потребують тривалої підготовки і значних витрат. Раніше ми писали як захистити вікна від вибухів під час бойових дій.

Енергозберігаюча плівка

У продажу можна знайти спеціальну енергозберігаючу плівку, що пропускає через себе світло. Таку плівку можна наклеїти як на рами, таки безпосередньо на скло. При цьому вона перешкоджає проникненню холоду всередину приміщення і тепла – назовні.  Також знадобляться:  ножиці, фен, двосторонній скотч, очищувач для скла. Спершу знежирюємо поверхню за допомогою спиртовмісного очищувача і наклеюємо двосторонній скотч. Далі закріплюємо плівку і за допомогою фена розгладжуємо її.

Поролон і скотч

Для цього потрібно нарізати поролон або купити готові смужки для утеплення, потім засунути їх у щілини навколо рами і закрити звичайним скотчем відповідної ширини. Це перешкоджатиме проникненню холодного повітря в кімнату. Як ущільнювач можна використовувати навіть кухонну губку, якщо йдеться про невелику щілину.

Силіконовий герметик

Для цього способу знадобиться герметик на силіконовій основі та спеціальний пістолет. Спершу зачищаємо щілини і вводимо в них відповідну кількість герметика. Завдяки цим нескладним способам, легко скоротити не тільки тепловтрати, а й, як наслідок, зайві витрати на опалення.

Джерело:
До списку новин