загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Героїчна пенсіонерка на Херсонщині врятувала трьох поранених бійців ЗСУ: відео

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У підвалі свого будинку жінка переховувала українських воїнів від окупантів майже два місяці. В одному із окупованих сіл на Херсонщині пенсіонерка Софія Біла врятувала трьох поранених українських воїнів. Вона переховувала їх від окупантів у підвалі свого будинку місяць і три тижні.

Її розповідь про цей вчинок опублікувала на своїй сторінці у Facebook Римма Філіпенко.  За словами жінки, поранених бійців вона переховувала в підвалі будинку місяць і три тижні.

Пані Софія зізнається, що дуже боялася, але рятувала хлопців. Окупанти тоді ходили вулицею від хати до хати і запитували, чи є чужі. Навідувалися і до її оселі і навіть вистрелили їй у вікно. 

Коли російські загарбники заявили, що розмістяться в її будинку, героїчна пенсіонерка одного за одним вивезла поранених воїнів у Білозерку. Одного з них — під виглядом свого сина, свідоцтво про народження якого у неї було.

Тут ще певний час їх переховували, поки 11 листопада 2022 року цей населений пункт не визволили ЗСУ.  Тепер, за словами жінки, всі троє продовжують служити в Силах оборони України.

Джерело:
До списку новин