загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чи припиняться виплати для пенсіонера, якого мобілізовано на службу: пояснює ПФУ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсійний Фонд України пояснив, чи збережеться виплата пенсії для чоловіка, який отримує гроші за вислугу років та був при цьому мобілізований до лав ЗСУ.

Записатися на прийом до територіального органу ПФУ онлайн: алгоритм дій У ПФУ наголосили, що, згідно з Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", виплата збережеться.

Надання пенсій особам з-поміж військовослужбовців і тих, хто отримує виплати за цим законом, зберігається, якщо людину призвано на військову службу під час мобілізації або вона служить за контрактом.

Зокрема, виплата зберігається, якщо укладається новий контракт на проходження військової служби у Збройних силах України інших утворених відповідно до законів України військових формувань, органів та підрозділів цивільного захисту під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення.

Джерело:
До списку новин