загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чи зростуть пенсії по інвалідності восени

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як восени зростуть пенсії по інвалідності Збільшення розміру пенсій не буде до кінця 2023 року. Наступні підвищення соціальних виплат закладені у бюджеті на 2024 рік. Зокрема, з 1 січня наступного року зростуть прожитковий мінімум (з 2 589 до 2 920 гривень) та мінімальна пенсія (з 2 093 до 2 361 гривні).

Система пенсійних балів: як тепер розраховуватимуть пенсію Розмір виплат з інвалідності залежить від групи, суми призначеної вікової пенсії, кількості страхового стажу і віку особи.

Ступінь впливу каліцтва на життя і працездатність громадянина визначає спеціальна комісія. Які пенсії з інвалідності зараз: 100% пенсії за віком надають громадянам з інвалідністю І групи; 90% – ІІ групи; 50% – ІІІ групи.

Попри визначені відсотки, є мінімуми, нижче яких не можуть опускатися пенсії з інвалідності: якщо особа має І групу, мінімум складає – 2 300 гривень; II та III групи, якщо громадянин не працює – 2 100 гривень; II та III груп, у випадку, коли особа працює – 2 093 гривні. Як отримати пенсію по інвалідності Такі виплати надаються громадянам, які набули каліцтва, що значно вплинуло на їхню життєдіяльність.

Ступінь цього визначає комісія, яка призначає періодичні огляди для підтвердження групи інвалідності. Медико-санітарна експертиза підтверджує право громадянина не тільки на пенсію, а і на деякі пільги. Варто розуміти, що, якщо комісія через деякий час призначає повторний медичний огляд, на нього потрібно з'явитися обов'язково. Якщо ви вирішите ігнорувати візит, пенсія по інвалідності буде скасована. Повʼязані теми: https://24tv.ua/economy/rozmir-pensiy-po-invalidnosti-voseni-yak-zrostut-pilgovi-viplati_n2412516

Джерело:
До списку новин