загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні пенсії суддів злетіли майже до 100 тис. грн

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні за рік пенсії суддів збільшились майже на 5 тис. грн: з 95,1 тис. до 99,5 тис. грн. При цьому середня пенсія звичайних українців збільшилась лише на 810 грн і з жовтня минулого року по жовтень поточного року зросла з 4539 до 5350 грн, передають Патріоти України. Про це йдеться у даних, які OBOZ.UA отримав від Пенсійного фонду.

Судді на заслуженому відпочинку одержують довічну виплату (аналог пенсії). Станом на жовтень 2023 року середній розмір такої виплати становив 99 597 грн.

При цьому середня пенсія українців, які вийшли на пенсію за віком, становила 5230 грн. Пенсія тих українців, які отримали пенсію з вислуги років, у середньому становить 9635 грн.

До речі, всього в Україні пенсії одержують 10 млн 539 тис. грн. За рік (з жовтня до жовтня) кількість пенсіонерів зменшилася на 187 тис. осіб. До повномасштабної війни такого значного скорочення кількості пенсіонерів в Україні не було.

Частина пенсіонерів продовжує працювати на заслуженому відпочинку. На даний момент це 2,7 млн людей. Пенсії у розмірі понад 10 тис. грн отримує лише 741 тис. українців на заслуженому відпочинку. При цьому, якщо рахувати середню пенсію лише тих пенсіонерів, пенсія яких вища за 10 тис. грн, то розмір середньої виплати становитиме 14,7 тис. грн. У цьому числі потрапляють і 3743 судді у відставці зі своїми середніми пенсіями у 99,5 тис. грн.

Джерело:
До списку новин