загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

П’ять ознак поваги до будинку, в якому ви живете

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Коли немає поваги до будинку, він перестає бути сакральним місцем. І стіни будинку перестають допомагати. Повага до будинку має свої ознаки:

1. Чи прибираєте ви свій будинок регулярно? Чи тримаєте його в порядку? Ремонтуєте зламане, очищаєте нечисте, тримаєте речі на своїх місцях? Порядок і чистота – це повага до будинку.

2. Який одяг ви носите вдома? Старі засолені штани, рваний халат? Тапочки, що розвалилися? А вдома можна доношувати різні старі речі, барахло, простіше кажучи? В якому соромно було б показатися людям. Чи надягаєте приємний, чистий, красивий домашній одяг? Чи є домашній одяг для дня і є для ночі? Ви із задоволенням купуєте і носите хороші домашні речі, тримаєте їх у чистоті? Якщо так, то ви поважаєте свій будинок та себе в ньому.

3. Ви покращуєте свій будинок? Купуєте для нього подарунки: гарні кухонні рушники, гарний посуд, килимок у ванну, штори? Це подарунки для дому. Вони створюють затишну і приємну атмосферу, і на душі добре, тепло, наче будинок дякує вам…

4. Ви не кричите вдома на близьких чи на вихованців? Не викрикуєте лайку і прокляття? Не пліткуєте, не обмовляєте, не бажаєте комусь зла? Ви дбаєте про моральну обстановку вдома? Значить, шануєте свій будинок. Свій особистий ресурсний та захисний простір. 

5. Ви не пускаєте до свого дому всіх поспіль? Компанію нетверезих друзів, які кричать, забруднюють будинок, ламають дрібні речі, розбивають посуд, кажуть непристойності?

Чи знайомих не запрошуєте, які ниють, скаржаться, пліткують годинами, жадібно розглядають оздоблення вашого будинку? Або насміхаються з нього: мовляв, який він маленький! Які потворні шпалери! Який вид із вікна нудний! А якщо неприємна людина відвідала будинок, ви миєте підлогу, прибираєте свій будинок, щоб «очистити» його?

Це п’ять ознак поваги до свого будинку як сакрального місця: до місця захисту, притулку та ресурсу. І це п’ять ознак поваги до себе. Тому що будинок – це проекція нашої особистості. І це повага до Всесвіту, до його законів. Бо будинок – символ Космосу. Чим більше ми виявляємо поваги до будинку, тим сильніше відчуваємо його захист та підживлення.

Навіть якщо ми далеко від дому; він захищає нас самим фактом свого існування. Це символ захисту та життя. А повага – головний принцип взаємодії зі світом…

До списку новин