загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Живу без турбот, жалю і токсичних людей - 116-річна жінка про свій секрет довголіття

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Рекордсменка погодилася пройти наукове тестування, допоможе науковцям краще зрозуміти деякі хвороби, пов'язані зі старістю, такі як нейродегенеративні або серцево-судинні захворювання. Попри вік, у Браньяс немає серйозних проблем зі здоров'ям, хіба тільки нездужання, пов'язані зі слухом і рухливістю. При цьому у жінки як і раніше відмінна пам'ять.

"У неї абсолютно ясна голова. Вона з вражаючою ясністю пам'ятає епізоди з життя, коли їй було всього чотири роки, і у неї немає ніяких серцево-судинних захворювань, характерних для літніх людей", - розповів учений Манель Естеллер.

У Браньяс було нелегке життя: жінка пережила землетрус, коли була у США, велику пожежу, обидві світові війни, громадянську війну в Іспанії, пандемію іспанського грипу і, зовсім недавно, перехворіла на COVID-19.

 Вчені припускають, що Браньяс "набагато молодша" фізично. "Ми знаємо хронологічний вік Марії - 116 років, але ми повинні визначити її біологічний вік", - зазначив Естеллер.

Браньяс часто запитують, у чому секрет її довгого життя. Вона пояснює своє довголіття "порядком, спокоєм, добрими зв'язками з родиною та друзями, контактом з природою, емоційною стабільністю, відсутністю турбот, відсутністю жалю, великою кількістю позитиву та забороною спілкуватися з токсичними людьми".

Джерело:
До списку новин