загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У 2024 році зросте прожитковий мінімум – як це позначиться на розмірі пенсій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Загальний показник прожиткового мінімуму, закладений у проєкт державного бюджету на майбутній рік, становитиме 2920 гривень.

Для осіб, які втратили працездатність, прожитковий мінімум збільшиться на 268 гривень – з 2093 до 2361 гривень.

Відповідно піднімуться: мінімальні пенсії до 2361 грн; максимальні пенсії до 23 610 грн. Виплати за перевищення страхового стажу збільшаться з 20,9 до 23,6 гривень за кожен рік понад норму.

Ще розмір прожиткового мінімуму впливає на суму інших доплат: за особливі заслуги, доплати ветеранам війни тощо. Зміна прожиткового мінімуму також позначиться на сумах різних соціальних виплат, які залишилися незмінними у 2023 році.

Раніше ми писали, що частині українців у 2024 році зменшать пенсії. Якою буде середня пенсія у 2024 році та коли пройде індексація. Очікується, що в результаті індексації, яка відбудеться 1 березня 2024 року, середня пенсія досягне 6000 гривень. Наступного року зміниться сам принцип індексації і будуть проіндексовані всі пенсії.

Також уряд планує впровадити коефіцієнти та бали, які дозволять людям з однаковими умовами виходу на пенсію, незалежно від його часу, встановити один і той самий розмір пенсійних виплат.

Джерело:
До списку новин