загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Повчальна притча про справжню цінність часу. Прочитайте й багато зрозумієте для себе!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Один бізнесмен нагромадив великий капітал у 3 млн доларів. Він вирішив, що візьме рік від­пустки, щоб удосталь відпочити. Але не встиг прийняти рішення, як його відвідав Янгол Смерті. Бізнесмен дуже злякався й вирішив будь-що вмовити Янгола Смерті продати йому трохи часу.

– Продай мені три тижні життя, і я віддам тобі тре­тину свого капіталу – 1 млн доларів, – запро­понував бізнесмен. Але Янгол Смерті відмовив.

Гаразд, залиш мені два тижні життя… Я від­дам тобі дві третини своїх грошей, а це аж 2 млн доларів. Янгол знову відмовив. Продай мені тільки один день, щоб я зміг на­солодитися красою цієї землі, обійняти дружину, дітей, яких давно не бачив… Я віддам тобі все, що маю,

– 3 млн доларів. Янгол Смерті відмовив. Тоді чоловік запитав, чи може Янгол Смерті дати йому кілька хвилин, щоб він зміг напи­сати прощального листа. Янгол погодився. Чоловік написав:

«Правильно використовуйте час, який вам відведено на життя. Я не зміг ку­пити навіть години за 3 млн доларів. Перевірте, чи все, що вас зараз оточує, справді має цін­ність? Бережіть здоров’я, бережіть життя! Жи­віть правильно, а головне по Божих Заповідях!».

До списку новин