загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вихід є: ПФУ розповів, що робити українцям, яким не вистачає стажу для пенсії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Щороку в Україні зростають вимоги до страхового стажу, тому деякі громадяни можуть не набути права на пенсію одразу після досягнення 60-річного віку. Але де ж взяти роки стажу, якщо на пенсію хочеться вийти "вже і зараз".

Відповідь на питання дали у ПФУ. В українців є можливість докупити страховий стаж як собі, так і іншим особам, наприклад, батькам. Для цього необхідно укласти договір через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України щодо добровільної сплати страхових внесків.

"Для укладання Договору можна авторизуватися за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), "Дія.Підпису" або GOV.ID. Договір підписується шляхом накладення на нього КЕП", - йдеться у повідомленні ПФУ.

Мінімальний внесок, щоб людині зарахувався місяць стажу, становить -1474 гривні. "Щоб непрацюючій особі було зараховано повний місяць страхового стажу, сума сплачених за цей місяць страхових внесків має бути не меншою від мінімального страхового внеску", - пояснили у ПФУ.

Джерело:
До списку новин