загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

10 пенсій за раз: хто може отримати одноразову виплату

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Одноразову виплату у розмірі десяти пенсій можуть отримати працівники комунальних та державних установ, які мають страховий стаж, визначений законодавством.

Йдеться про працівників освітніх установ, закладів охорони здоров'я та соціального захисту та посади, робота на яких забезпечує громадян України правом на пенсію за вислугу років.

Це громадяни, які: отримали призначення пенсії за віком після 1 жовтня 2011 року; до цього не отримували жодної іншої пенсії; у день досягнення пенсійного віку працювали в установах державної чи комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років; мають страховий стаж: чоловіки - 35 років, жінки - 30 років.

Десятиразову пенсію зможуть отримати працівники наступних установ : загальноосвітніх шкіл, у тому числі музичних та художніх; міжшкільних навчально-виробничих комбінатів; працівники дитячих будинків, дитячих трудових та виховно-трудових колоній та шкіл-клінік; працівники закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації та професійно-технічних училищ; дошкільних та позашкільних навчальних закладів усіх типів; бібліотек;дитячих клінік, поліклінік та санаторіїв; медичних закладів різного типу; санаторно-курортних установ та діагностичних центрів; аптек; контрольно-аналітичних лабораторій; медико-соціальних експертних комісій; інтернатних установ для інвалідів, дітей-інвалідів та людей похилого віку; медичних відділів протезних підприємств

Джерело:
До списку новин