загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Названо категорію пенсіонерів, які отримають найменше підвищення у 2024 році

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсії українцям наступного разу проіндексують у березні 2024 року. Незважаючи на те, що до бюджету закладено значну суму, на перерахунок її може не вистачити.

Про це пише Forbes. Як зазначила Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович, пенсії українців, які вийшли на заслужений відпочинок протягом останніх 3 років зростуть незначно.

"Якщо дуже спрощено, людина отримує пенсію за формулою, де базою для нарахування пенсії є середня зарплата за останні три роки. Індексація пенсій проводиться на рівень інфляції відповідно до останніх трьох років. Тобто системно занижували пенсію такої категорії громадян. І в результаті ми є люди, які одержують 2 500 гривень", - пояснила міністр.

Жолнович додала, що повноцінна індексація стане можливою, якщо на неї виділять суму втричі вищу за прописану в бюджеті. Також вона додала, що направити більше на пенсії уряд не може, адже більшість коштів іде на оборонний сектор.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що середня пенсія після індексації має зрости до 6 тисяч гривень. Крім того, з 1 січня 2023 року мінімальні пенсійні виплати збільшаться з 2093 до 2361 гривні.

Джерело:
До списку новин