загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Яких людей не варто запрошувати до своєї оселі, навіть якщо це родичі: цитата Харукі Муракамі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

І ось минулого року її племінниця попросила у неї дозволу приїхати до неї у гості — пожити. В Австралії таким як вона на той момент надавали повний комплект допомоги: видавали тижневі допомоги та купони на їжу та одяг; дозволяли записуватись на безкоштовні курси англійської; допомагали знайти житло та оплачували його.

А якщо людина ще й не проти попрацювати, то й роботу їй підкинуть простеньку, щоб прогодувати себе змогла. Племінниця приїхала, обжилася, влаштувалася на роботу, а потім стала всюди їздити та розважатися. Ну а що?

Світлана все робила сама, з родички нічого не вимагала, ось та й влаштовувала собі свято. Племінниця Світлану ніяк не турбувала, але й нічого доброго не робила також — жодного енергообміну з її боку взагалі не було. Посуд чи ванну вона за собою не мила; їжу не готувала; рахунки не оплачувала (навіть частково); купонами на знижки чи щось безкоштовне не ділилася. Якогось доброзичливого чи хоча б теплого відношення з її боку теж не відчувалося — піде рано-вранці, увечері повернеться і своїми справами займається.

Є така категорія гостей (і найчастіше вони зустрічаються серед близьких родичів), які, приходячи в будинок або навіть живучи в ньому якийсь час, начебто не роблять нічого поганого, а жити поруч із ними не хочеться. Не те, щоб він повинен чи зобов’язаний це робити. Зовсім ні.

Але тільки брати і нічого не віддавати – теж не можна. Родичі ви один одному чи просто друзі, але відносини гармонійні лише там, де обидві сторони щось вкладають. Ця істина очевидна і зрозуміла, але тільки ми схильні забувати про неї. А пам’ятати про неї треба, щоб уникнути зайвих проблем на голову.

До списку новин