загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чудові поради від мудрого дідуся в спадок. Поділіться з усіма!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Живи ніби завтра помреш, вчися ніби будеш жити вічно. Не вкладай душу в тих, кому досить дати гроші. Найкращі речі в житті безкоштовні: обійми, усмішки, друзі, поцілунки, сім’я, сон, кохання, сміх і хороші спогади!

Не мати грошей – не страшно. Страшно не мати нічого, окрім грошей! Мати добре серце у злому світі – ознака хоробрості, а не слабкості. Не вихваляйся сім’єю і милостинею, тому що перше люди зурочать, а друге Бог не прийме. Вмій пережити ту хвилину, коли здається, що все вже втрачено…

Життя починається тільки тоді, коли перестаєш боятися. Холоду, спеки, образи, гніву, втрат, засудження, пліток, ідіотів, розлук, самотності, зради, навіть смерті. Тому що страх ще нікому і нічим не допоміг. Відібрав по половині життя у всіх тих, хто боїться, а ось допомогти – не допоміг.

Запам’ятай, що треба йти звідти, де люди займаються зубоскальством, пересміюванням, де знущаються над ближніми своїми. Іди геть, коли потрапиш в таке нечисте середовище… Заткни вуха і йди від цих нещасних зубоскалів і сміхотворців. Сім’я – це море відповідальності, в якому можна втриматися на плаву тільки міцно тримаючись за руки.

Завжди вір в себе і нікому не дозволяй підірвати цю віру! Не повертайся до людей, які тебе зрадили. Вони не зміняться. Завжди довіряй Богу, що б не сталося.

До списку новин