загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українцям затримають пенсії та зарплати, якщо ЄС і США не нададуть фінансову допомогу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Україна може бути змушена відкласти виплату зарплат держслужбовцям і пенсій мільйонам громадян, якщо ЄС і США не нададуть обіцяну фінансову допомогу на початку наступного року. Про це заявила  віце-прем'єр – міністр економіки України Юлія Свириденко, інформує УНІАН.

За її словами, брак зовнішньої підтримки підштовхне українську економіку до режиму «виживання» після того, як вона продемонструвала відновлення у 2023 році. «Підтримка партнерів є надзвичайно важливою. Вона потрібна нам терміново», – зазначила міністр.

Вона підкресли, що уряд надаватиме пріоритет оборонним потребам та обслуговуванню боргу, що означає «величезний ризик недофінансування певних соціальних секторів». Києву, можливо, доведеться затримати виплату заробітної плати 500 тис. державних службовців і 1,4 млн вчителів, а також виплати для 10 млн пенсіонерів, якщо іноземна допомога не надійде.

Наступного року український уряд очікує отримати від міжнародних партнерів 37 млрд доларів. Проблеми з міжнародною допомогою Запит адміністрації президента США Джо Байдена на фінансування для України залишається у глухому куті в Конгресі. За словами конгресмена від Демократичної партії Майка Квіглі, Конгрес повинен ухвалити новий пакет допомоги Україні вже у січні 2024 року.

Джерело:
До списку новин