загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Плюс 520 гривень до пенсії: приємний бонус для деяких пенсіонерів – кого торкнеться

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Незважаючи на військовий стан, у 2024 році заплановано декілька етапів підвищення пенсій. І найбільше пощастить одній категорії пенсіонерів, їм збільшать виплати з 1 січня та з 1 квітня. Загальна сума становитиме 520 гривень.

Звісно, говорити зі стовідсотковою впевненістю про перерахунок рано, бо якщо не буде фінансування, то можливі затримки виплат і зарплат, і пенсій, про що вже попередили в уряді. Раніше ми розповідали, що частина пенсіонерів можуть втратити пенсійні виплати. Але якщо питання з виділенням Україні грошової допомоги буде вирішено, то заплановані зміни буде впроваджено.

Двічі пенсію підвищать українцям, яким виповнилося 65 років. Але є ще одна умова: потрібно мати не менше 30 років стажу для жінок та 35 років стажу для чоловіків. Це підвищення відбувається через підвищення мінімальної заробітної плати. Минулого року такого перерахунку не було, тому що зарплату було заморожено.

У бюджеті на 2024 рік закладено підвищення мінімальної зарплати з 1 січня та з 1 квітня. Так, з 1 січня 2024 року мінімальна зарплата має збільшитись до 7100 гривень. Пенсія для громадян, які досягли 65 років, має становити не менше ніж 40% від мінімальної зарплати. Тому розмір мінімальної гарантованої виплати для таких пенсіонерів збільшиться із 2680 до 2840 гривень.

З 1 квітня 2024 року мінімальна зарплата підвищиться до 8000 гривень, унаслідок чого зросте і пенсія для громадян віком 65 років – до 3200 грн (40% від розміру мінімалки). Також заплановано проведення індексації у березні та перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам у квітні.

Джерело:
До списку новин