загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

З 1 січня змінилася кількість стажу для виходу на пенсію: скільки років треба відпрацювати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З кожним роком українцям треба все більше працювати, щоб вийти на заслужений відпочинок Щороку в Україні збільшується кількість страхового стажу, необхідного для виходу на пенсію за віком – відсьогодні для цього треба мати не менш як 31 відпрацьований рік. Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України у Луганській області. Будь ласка, читайте текст після реклами Так, право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років мають особи за наявності страхового стажу: З 1 січня 2024 року по 31 грудня 2024 року – не менше 31 року.  Якщо людина не має вищезазначеного страхового стажу, право на призначення пенсії за віком особа матиме після досягнення віку 63 роки за наявності такого страхового стажу: З 1 січня 2024 року по 31 грудня 2024 року – від 21 до 31 років.

У разі відсутності зазначеного страхового стажу, який дає право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 63 роки, пенсія за віком призначається особам після досягнення 65-річного віку за наявності такого страхового стажу: З 1 січня 2024 року по 31 грудня 2024 року – від 15 до 21 років. Зазначається, що у разі недостатньої кількості стажу його можна докупити або допрацювати.

Так, в Україні за місяць страхового стажу треба платити 2 948 грн, а за рік сума становитиме 35 376 грн. Варто додати, що наступного року ці значення теж зміняться.

Право на призначення пенсії після досягнення віку 60 років у 2025 році матимуть особи за наявності 32 років страхового стажу. У разі відсутності такої кількості страхового стажу право на призначення пенсії за віком особи мають після досягнення віку 63 роки за наявності від 22 до 32 років страхового стажу.

У разі відсутності зазначеного вище страхового стажу, пенсія за віком призначається особам після досягнення 65-річного віку за наявності від 15 до 22 років страхового стажу: Нагадаємо, у зв’язку з підвищенням мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму в Україні з 1 січня пенсії буде перераховано.

 Ідеться про тих, хто отримує мінімальні, максимальні пенсії, а також виплати, прив'язані до мінімалки, і доплати за стаж. Раніше повідомлялося, що згідно з Держбюджетом на 2024 рік, в Україні підвищиться мінімальна зарплата, яка має прямий вплив на розмір низки податків і зборів, соціальних стандартів, гарантій і штрафів. Наразі вона встановлена на рівні 6700 гривень.

Джерело:
До списку новин