загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Яку тварину ви побачили першою? Відповідь розкриває правду про ваші домінуючі риси

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Подивіться на картинку і скажіть, яку тварину ви помітили першою. Поле цього читайте розшифровку.

Мавпа

Якщо ви першим побачили Мавпу, це означає одне — ви справжній вулкан енергії! Ви оптиміст. Ви любите веселитися і піднімати іншим настрій. Щастя — ваше власне і ваших близьких — спонукає вас діяти. Ви робите все можливе, щоб зробити своє і їхнє життя веселим. Тим не менш, ви можете зберегти серйозність і передбачливість, якщо того вимагає ситуація. Ви не нероба.

Кажан

Іноді вас дуже складно зрозуміти. Ви людина, повна розбіжностей. У вас двоїста природа. В одну мить ви сповнені енергією, гарним і позитивним настроєм, ви голосно смієтеся і радієте життю, а на наступний день ви стаєте грудкою нервів і провалюєтеся в пучину депресії.

Це має значний вплив на ваших близьких. Правда в тому, що вони ніколи не знають, який у вас сьогодні буде настрій. На жаль, іноді це може бути втомливим і незручним для них.

Ведмідь

Це символ сили, мужності і завзятості. Люди, що відразу побачили ведмедя, дуже наполегливі в досягненні своїх цілей. Вони також дуже вперті і люблять домагатися свого.

Більш того, своїм способом життя вони викликають повагу у інших людей. Якщо ви першим помітили ведмедя, не забувайте, що навіть найбільші невдачі не можуть вас зломити. Вони тільки надають вам сил і мотивації.

Собака

Якщо ви в першу чергу звернули увагу на собаку, ви дуже віддана і чесна людина. Ви дбайливі, вірні і чесні. Ви віддаєте перевагу говорити гіршу правду, ніж найкрасивішу брехню. Через це у вас часто виникають проблеми. У вас також гострий язик, але ви намагаєтеся не зачепити почуттів інших людей. Ви зробите все для своїх близьких, навіть стрибнете у вогонь. Ви завжди ставите благополуччя інших вище власного.

Кішка

Людина, що побачила кішку, сповнена магнетизмом, яким вона легко може спокусити інших. Ці люди також можуть бути дуже загадковими. Більш того, якщо ви побачили кішку, ви ще й хижак, тому так сильно інтригуєте оточуючих. Багато людей хотіли б спілкуватися з вами. 

До списку новин