загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Деяким українцям спростили отримання пільг на оплату комуналки – кого це торкнеться

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чинне законодавство передбачає, що для того, щоб отримати пільги на житлово-комунальні послуги, людина має особисто звернутися до уповноважених органів.

Українські ветерани війни, які перебувають на передовій і беруть участь у бойових діях, зіткнулися з проблемою отримання соціальних пільг через неможливість особистого звернення для їх призначення.

У результаті ветерани та їхні сім’ї не могли скористатися державними гарантіями. Нещодавно ми писали, що частина українських пенсіонерів може отримати 100% знижки на комуналку.

Коли спростять призначення пільг для УБД  З урахуванням складнощів воєнного часу 27 грудня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, відповідно до якої встановлено експериментальний порядок реєстрації та призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів війни, а також осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, учасників війни та їхніх сімей. 

Цей порядок набуде чинності через 4 місяці після технічного доопрацювання. Він спрощує процедуру внесення даних до Реєстру осіб, які мають право на пільги, та призначення Пенсійним фондом України пільг з оплати житлово-комунальних послуг.

Як зміниться процедура отримання пільг для УБД

Постановою передбачається, що з травня 2024 року: члени сім’ї можуть подати заяву на призначення пільги на ЖКП, якщо ветеран війни (особа з інвалідністю внаслідок війни, учасник бойових дій, учасник війни) не може зробити це сам; можна буде подавати єдину спрощену заяву, а не дві окремі – про взяття на облік пільговика і про надання пільг; знадобиться вказувати менший обсяг відомостей для призначення пільг зменшиться, оскільки Мінсоцполітики та ПФУ обміняються між собою частиною інформації; буде можливість подати спрощену заяву в електронній формі за допомогою Порталу Дія.

Джерело:
До списку новин