загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонеру за кордоном припинили виплати пенсії з України: як поновити їх дистанційно

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Якщо людина перебуває за межами України, то ідентифікацію можна пройти кількома способами. Чи можна поновити виплати пенсії, які припинили виплачувати пенсіонеру, який виїхав за кордон у 2019 році? Таке питання надійшло до експерта з пенсійної справи від українки, на яку була оформлена довіреність на право тимчасово отримувати пенсію замість людини, яка виїхала.

В ПФУ вимагають з’явитися пенсіонеру особисто. Що відповів експерт? Експерт з пенсійної справи Сергій Коробкін підтвердив, що пенсія дійсно може виплачуватися за довіреністю. Це передбачено статтею 47 Зак «Виплата такої пенсії здійснюється протягом усього періоду дії довіреності.

Але це відбувається тільки за умови, якщо пенсіонер кожного року особисто поновлює заяву про виплату пенсії за довіреністю», - пояснив експерт. Тому, сказав він, вимога Пенсійного фонду, щоб пенсіонер звернувся до них особисто, є правомірною. Тобто мало просто оформити довіреність, а треба ще й написати відповідну заяву у Пенсійному фонді й щорічно цю заяву оновлювати.

«Також варто знати, що нараховані суми пенсії, на виплату яких пенсіонер мав право, але не отримав своєчасно, виплачуються за минулий час, але не більше ніж за три роки до дня звернення по отримання пенсії. У цьому разі частина суми неотриманої пенсії, але не більш як за 12 місяців, виплачується одночасно, а решта суми виплачується щомісяця рівними частинами, що не перевищують місячного розміру пенсії», - сказав Коробкін.

Джерело:
До списку новин