загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Чернігівщині пенсіонерам, які не працюють, перерахували пенсії: скільком людям збільшили виплати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На Чернігівщині провели перерахунок пенсій для 61,7 тисячі пенсіонерів. Умовами для перерахунку був вік — 65 років та наявність у чоловіків 35 років, а у жінок — 30 років страхового стажу. Збільшення пенсій відбулося для 1 535 пенсіонерів, середній розмір доплати становить 262 гривні.

Про це інформує Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області на сайті Чернігівської ОВА. У повідомленні йдеться, що перерахунок провели у зв’язку зі збільшенням з 1 січня 2024 року розміру мінімальної заробітної плати до 7 100 гривень.

Пенсія для вищезгаданої категорії громадян становить не менше 40% від мінімальної заробітної плати, тобто не менше 2 840 гривень. Також зросли надбавки до пенсій Почесним донорам України. Громадяни, які мають це звання, отримають доплату до пенсій у розмірі 10% від прожиткового мінімуму на одну людину в розрахунку на місяць. Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2024 рік", з 1 січня 2024 року розмір надбавки Почесним донорам України зріс з 258 гривень до 292.

"Перерахунки провели в автоматичному режимі, вони не потребують особистого звернення пенсіонерів до територіальних органів Пенсійного фонду України. Перераховані пенсії виплачуються вже у січні поточного року. При цьому сума підвищення для кожного пенсіонера є індивідуальною та залежить від складових, врахованих для обчислення пенсії", — йдеться у повідомленні.

Джерело:
До списку новин