загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Ладомирії працює виставка одягу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На виставці старовинного та відтвореного зимового одягу українців можна побачити чемерки, свити, кожухи, хустки, черевички - і це ще не все розмаїття українського етновбрання, зібраного на виставці (на знімках).  

До  речі, етнопарк «Ладомирія» в Радивилівській громаді Дубенського району – це простір, де живе справжня автентика. Тут оживають давні, майже забуті ремесла, постають з небуття справжні хати, в яких жили наші прапрапрабабусі та дідусі, створюється одяг, в який вони вбирались.

Тут побачите, як жили українці Волині ХІХ-ХХ століття, у що вдягалися та що їли. Та не тільки побачите, а ще й одягнете, потчете, скуштуєте.

Олена ПІСАРЄВА. Фото надані етнопарком.

Джерело:
До списку новин