загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українцям, які повернуться з-за кордону, дадуть житло і високу зарплату

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Такими міркуваннями поділився директор Центру економічної стратегії (ЦЕС) Гліб Вишлінський. Відповідно до результатів опитувань, від 1,5 о 3 мільйонів українських біженців не планують після війни повертатися в Україну.

Багато хто з них знайшов собі за кордоном роботу, вони вже непогано засвоїли мову країни, в якій перебувають, і налаштовані будувати свою подальшу долю там. Проте Україна не може собі дозволити втратити цих людей, каже експерт. Адже більшість із них належать до найпродуктивнішого віку, і вони конче будуть потрібні для відродження вітчизняної економіки. Однак, щоби вимагати від них повернення додому, українська влада має подбати про те, що може їх тут затримати.

Популярні зараз У ПФУ розповіли про можливе скорочення виплати пенсії через відсутність допомоги США Обмеження для ухилянтів від мобілізації: стало відомо, як це застосовуватимуть на практиці

 Гліб Вишлінський назвав кілька визначальних чинників, які можуть спонукати громадян повернутися в Україну Житло, хоча б тимчасове. Це один із найголовніших чинників. Якщо люди знатимуть, що у них буде власний дах над головою, вони зможуть повернутися.

Робота і гідна оплата праці. Владі доведеться створити умови для збільшення кількості робочих місць. І головне, щоб на цих робочих місцях люди отримували гідну зарплату. Нехай вона не буде така, як у Німеччині, адже і ціни там значно вищі. Але її має вистачає на прожиття.

Можливість трудової міграції. Людині мають створити такі умови, щоб вона могла працювати періодично і в Україні, і за кордоном. Для цього повинна бути можливість вільно пересуватися між країнами. Отже влада мусить вести переговори зі своїми закордонними колегами щодо продовження статусу тимчасового захисту для українців.

Не обов'язково виплачувати їм соцдопомогу за кордоном, але цей статус дасть їм можливість вільно пересуватися і влаштовуватись на сезонну роботу в Європі. 

Джерело:
До списку новин