загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Хто з українців отримає надбавку до пенсії у 600 гривень

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсіонери певного віку можуть отримати додаткові 570 гривень. Ця доплата додається до основного розміру пенсії. Про це пише 24 канал. Кому надається надбавка 570 гривень 570 гривень – вікова доплата, яка надається пенсіонерам від 80 років.

Надбавка нараховується автоматично у місяць, коли у пенсіонера день народження. Вікову доплату отримують і інші пенсіонери: - громадяни від 70 до 74 років включно мають надбавку 300 гривень; - від 75 до 79 років включно – 456 гривень.

Однією з основних умов для отримання такої надбавки є пенсія менш як 10 340,35 гривні. Якщо пенсійні виплати перевищують цю суму, доплата не надається. Що відомо про березневу індексацію На початку березня має відбутися масштабна індексація пенсійних виплат. Попередній показник зростання пенсії – 13%.

Однак, не всі відчують цей перерахунок, йдеться про: - пенсіонерів, які вийшли на пенсію протягом останніх 3 років; - громадян, які отримують високі пенсії; - осіб, які мають виплати менші за мінімальні. Пенсіонерам, яким нарахували пенсію меншу за гарантовану, надаються спеціальні доплати. Таким чином вони офіційно мають мінімальні виплати. Після перерахунку, їхні пенсії зростуть на суму рівній попередній надбавці.

Джерело:
До списку новин