загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Коли в Бельгії людині виповнюється 65 років, Пенсійне управління надсилає їй повідомлення

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

«Коли в Бельгії людині виповнюється 65 років, Пенсійне управління надсилає йому повідомлення: “Ви стали пенсіонером і ви повинні надіслати нам номер свого банківського рахунку, щоб отримувати щомісячну зарплату.”

– “А якщо у вас проблема, зателефонуйте нам на цей номер, щоб домовитися про співбесіду…”

І є деякі плюси: _ Скорочення оренди будинку _ Є щомісячна підтримка в оренду _ Ви маєте право подати заяву на отримання соціального страхування за номінальною ціною _ Скорочення електроенергії _ Скорочення транспорту _ Напівбезкоштовне медичне страхування _ Стоматолог напівбезкоштовний, а якщо не повернутися до стоматолога протягом року, то отримаєте дешевий штраф.

Примітка: Бельгія – країна, де немає ні нафти, ні мінералів, …але є ті, хто не краде».

До списку новин