загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вийшов на пенсію - відпочивай: Чому у працюючих пенсіонерів в Україні розмір виплат може бути меншим

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ситуації, коли людина все життя працювала, вийшла на пенсію з великим стажем і продовжує працювати, але при цьому отримує пенсію, яка значно нижча за середню - далеко не рідкість. Розібратись в причинах цього вирішили в редакції профільного видання, передають Патріоти України.

Справа в тому, що до редакції надійшов лист від пенсіонерки, яка має 40 років відпрацьованого стажу, вже шість років перебуває на пенсії, і отримує виплати в розмірі 2760 гривень. «Мене цікавить, у зв’язку з чим вона така мала?

Податки до ПФУ щомісяця перераховують. Мене не задовольняє така пенсія, враховуючи, що продовжую працювати і маю такий великий стаж. Прошу правильного перерахунку моєї пенсії», — просить українка.

У відповідь фахівці написали, що розмір пенсії залежить не лише від кількості стажу, а і від розміру заробітної плати. Якщо вона не висока, то і пенсія буде відповідною. Також на розмір пенсії може впливати той факт, що людина продовжує працювати.

Адже громадяни, які працюють, в деяких випадках отримують пенсію з урахуванням застарілих показників прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати.

Тобто той факт, що людина продовжує працювати, не є пенсійним привілеєм, а навпаки — може трохи занижувати пенсію, доки людина не звільниться. В той же час у осіб віком понад 65 років, які мають повний стаж (жінки — 30 років, чоловіки — 35 років) і які не працюють, загальний розмір пенсії з усіма надбавками не може бути нижчим за 3120 гривень.

Це було передбачено постановою Кабінету Міністрів № 168. Але у людей, яким ще не виповнилося 65 років, вказана норма поки що не враховується.

Джерело:
До списку новин