загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Скорочення виплат для переселенців

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Від 1 березня виплати для внутрішньо переселених осіб отримуватимуть уже не всі. Автоматично допомогу продовжать для найбільш вразливих категорій, які не мають можливості працювати:

пенсіонерів, у яких станом на 1 січня 2024 року розмір пенсії не перевищує 9 444 грн;

людей з інвалідністю I чи II групи, дітей з інвалідністю віком до 18 років, тяжкохворих дітей;

дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування — до віку 23 років, а також батьків-вихователів і названих батьків. Іншим категоріям внутрішніх переселенців доведеться подавати нову заяву на виплату допомоги.

Проте є умова: розмір доходу в таких родинах не повинен перевищувати 9 444 грн на одну людину або, наприклад, 37 776 грн на родину з чотирьох людей.

Також ще 6 місяців виплат у разі подачі заяви зможуть отримати: родини з дітьми до 14 років, які не можуть відвідувати виховні та навчальні заклади чи їхнє навчання відбувається в гібридному форматі (офлайн і онлайн), через що батьки не мають змоги працювати;

родини, у яких один із членів сім’ї доглядає за особою з інвалідністю I групи чи дитиною з інвалідністю віком до 18 років або тяжко хворою дитиною;

діти, які прибули без супроводу батьків;вагітні жінки з 30 тижня вагітності. 

Джерело:
До списку новин