загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Майбутня пенсія: як у Дії дізнатися розмір виплат

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як дізнатися розмір майбутньої пенсії Подивитися свою майбутню пенсію у Дії можна лише через вебпортал ресурсу. У додатку це зробити не можна. Читайте також Затримка пенсій та зарплат: Шмигаль розповів про ймовірність

Щоб перевірити розмір майбутніх виплат, потрібно зробити наступні кроки: Зайти у свій кабінет та обрати розділ "Послуги".

Натиснути "Пенсії, пільги та допомога" та оберіть потрібну вам функцію: "Довідка про доходи пенсіонера", "Призначення пенсії", "Перерахунок пенсії", "Довідка ОК-5", "Довідка ОК-7" та інше. "Довідка ОК-5" – інформація про суми заробітку для нарахування пенсії, страхового стажу, сплати страхових внесків. "Довідка ОК-7" – відомості про суми заробітної плати, з якої сплачується ЄСВ та страховий стаж за період із 2011 року.

Дозволить визначити страховий стаж для розрахунку сум лікарняних, нарахування допомоги з безробіття тощо. Які доплати можна отримати за віком Щомісячну доплату до пенсії за віком можна отримати з 70 років.

Вони виглядають так: у 70 років – 300 гривень; у 75 років – 456 гривень; у 80 років – 570 гривень. Нагадаємо! Такі надбавки не призначають для пенсіонерів, які отримують пенсію понад 10 340,35 гривні на місяць. 

Джерело:
До списку новин