загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Пенсія пропаде в цих українців незабаром": багатьом пенсіонерам мають скасувати виплати, названо причини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Багатьом українцям можуть скасувати виплату пенсії. На це є різні причини. Зокрема, її припиняють у багатьох випадках, якщо пенсіонер вирушає на ПМП за кордон.

Крім того, існує ще низка причин, через які виплати можуть заблокувати. Як інформує "Today.ua", у яких випадках громадян можуть залишити без пенсії, розповіли в благодійному фонді "Право на захист".

Усі вони викладені в законі "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Згідно з цим законом пенсію припиняють виплачувати в таких випадках:

якщо пенсіонер виїхав за кордон на постійне місце проживання і в держави, до якої він виїхав, немає з Україною договору про взаємне визнання і виплату пенсій;

якщо пенсію призначено за документами, що містять недостовірні відомості;

у разі смерті пенсіонера;

у разі, якщо пенсію не отримували через відділення пошти протягом шести місяців; в інших випадках, передбачених законом, наприклад закінчення терміну навчання дітей, які отримують пенсію в разі втрати годувальника;

якщо пенсіонера не визнають особою з інвалідністю (а йому раніше було призначено пенсію по інвалідності);

працевлаштування особи, яка отримує пенсію за вислугу років, на посаду, яка дає право на пенсію за вислугу років.

Якщо пенсіонер вважає, що виплату йому припинили неправомірно, йому слід подати письмовий запит до ПФУ з вимогою пояснення причини припинення виплат.

Такого бюрократичного моменту необхідно дотриматися, адже ваше письмове звернення, а також відповідь ПФУ можуть стати головними аргументами в суді під час оскарження рішення Пенсійного фонду.

Якщо з'ясується, що причин для скасування виплати не було, і її ухвалять поновити, то це мають зробити не пізніше ніж за 10 днів з моменту з'ясування обставин.

Джерело:
До списку новин