загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Шепетівській громаді можуть безкоштовно отримати насіння пенсіонери і не тільки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Такі за­хо­ди від­бу­ва­ють­ся у ме­жах іні­ці­ати­ви «НА­СІН­НЯ ПЕ­РЕ­МО­ГИ» про­єк­ту «Згур­то­ва­ні гро­ма­ди», який ре­алі­зує Все­ук­ра­їнсь­ка асо­ці­ація гро­мад за під­трим­ки Прог­ра­ми USAID аг­рарно­го та сіль­сько­го роз­витку (АГ­РО).

Пред­став­ни­кам ста­рос­тинсь­ких ок­ру­гів та внут­рішньо пе­ре­мі­ще­ним осо­бам, ма­ло­за­без­пе­че­ним сім’ям, гро­ма­дя­нам, які пос­траж­да­ли внас­лі­док Чор­но­биль­ської ка­тас­тро­фи, ма­те­рям-ге­ро­їням, ба­га­то­діт­ним сім’ям, учас­ни­кам бойових дій, ін­ва­лі­дам та пен­сі­оне­рам, які ма­ють в ко­рис­ту­ван­ні зе­мель­ні ді­лян­ки, пе­ре­да­ли на­сін­ня ци­бу­лі ку­що­вої, гар­бу­за та шпи­на­ту.

Джерело:
До списку новин