загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Всюди Гусь – куди я йду, туди він". Незвична дружба пенсіонера з Тернопільщини та гусака

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чотирирічний гусак з кличкою "Гусь" став домашнім улюбленцем пенсіонера з села Угринь на Тернопільщині Володимира Опацького. Птах всюди ходить за своїм господарем. Не покидає його й під час роботи по господарству. Коли Володимир рубає дрова — дзьобає їх, а коли ходить коло бджіл — спостерігає за роботою. Як стали друзями зі свійським птахом, чоловік розповів Суспільному. "Гусь, ходи сюди", — кличе свого свійського птаха 72-річний Володимир Опацький.

Гусак спочатку вагається, а потім біжить за господарем у садок. "То мій друг. Він навіть пасти зі мною гонить. Я живу на окраїні села, кругом ліс і поля. Минулої неділі взяв свого мисливського собаку на повідок і пішов гуляти полем, а гусь обійшов із нами все це поле". Гусака Володимиру подарував син. "Привіз і каже: "На, тримай". Ми вже були купили і гусенят. А тут посадили кукурудзу на полі і він як зайшов у кукурудзу з гусенятами, то найменше гусеня вернулося з ним, а решту пропали". Володимир Опацький каже, Гусь має ревнивий характер. Не підпускає до Володимира інших домашніх тварин, часом кусає й собаку Дуську. "Він нападає на Дуську або Дуська на нього. Навіть жінку ревнує до мене".

А з господарем Гусь ніжний — дозволяє гладити, не проти й коли беруть на руки. Чотирирічний гусак з кличкою "Гусь" став домашнім улюбленцем пенсіонера з села Угринь на Тернопільщині Володимира Опацького. Птах всюди ходить за своїм господарем. Не покидає його й під час роботи по господарству. Коли Володимир рубає дрова — дзьобає їх, а коли ходить коло бджіл — спостерігає за роботою. Як стали друзями зі свійським птахом, чоловік розповів Суспільному.

"Гусь, ходи сюди", — кличе свого свійського птаха 72-річний Володимир Опацький. Гусак спочатку вагається, а потім біжить за господарем у садок. "То мій друг. Він навіть пасти зі мною гонить. Я живу на окраїні села, кругом ліс і поля. Минулої неділі взяв свого мисливського собаку на повідок і пішов гуляти полем, а гусь обійшов із нами все це поле". Гусак гуляє селом. 

Гусака Володимиру подарував син. "Привіз і каже: "На, тримай". Ми вже були купили і гусенят. А тут посадили кукурудзу на полі і він як зайшов у кукурудзу з гусенятами, то найменше гусеня вернулося з ним, а решту пропали". Володимир Опацький гуляє селом з Гусем і собакою Дуською. Фото: Суспільне Тернопіль Володимир Опацький каже, Гусь має ревнивий характер. Не підпускає до Володимира інших домашніх тварин, часом кусає й собаку Дуську. "Він нападає на Дуську або Дуська на нього. Навіть жінку ревнує до мене".

А з господарем Гусь ніжний — дозволяє гладити, не проти й коли беруть на руки. Володимир Опацький гладить гусака. Фото: Суспільне Тернопіль Володимир Опацький каже, інколи Гусь набридливий, тому неодноразово задумувався, чи не віддати комусь свійського птаха. "Я би вже віддав, але ніхто не бере (посміхається — авт.). Ми його будемо тримати довічно, доки він буде жити".

Джерело:
До списку новин