загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Земельний податок: як його сплачувати пенсіонерам

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українські пенсіонери мають низку державних пільг. Наприклад, вони можуть в деяких випадках не сплачувати земельний податок.

Про це розповіла юристка Вікторія Гусакова виданню «На пенсії». Пільги на оплату ЖКП: які можуть отримати пенсіонери, що проживають у сільській місцевості Відповідно до статті 281 Податкового Кодексу України (редакція від 01.04.2024), від сплати земельного податку звільняються пенсіонери (за віком).

Ця умова поширюється тільки на земельні ділянки, які використовуються для: ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари; будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більш як 0,25 гектара,в селищах – не більш як 0,15 гектара,в містах – не більш як 0,10 гектара;індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,10 гектара;будівництва індивідуальних гаражів – не більш як 0,01 гектара;ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара. Пільга починає застосовуватися до обраної земельної ділянки з базового податкового (звітного) періоду, у якому подано таку заяву.

Нагадаємо, які податкові пільги діють на територіях активних бойових дій. 3 травня набрала чинності постанова Кабміну №485 від 30 квітня 2024 р, якою, зокрема, було врегульовано це питання.

До списку новин