загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Через нестачу водіїв навчатимуть жінок водінню вантажівок та автобусів на національному рівні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Наразі нестача водіїв комунального транспорту в регіонах сягає майже 30%. Щоб вирішити цю проблему, Міністерство інфраструктури розробляє загальнонаціональну програму навчання жінок водінню великогабаритного транспорту. Повідомляє Forbes, посилаючись на слова заступника міністра інфраструктури Сергія Деркача.

«Це питання найближчих тижнів. Збираємо дані про потребу у водіях/водійках», – каже Сергій Деркач. Програма включатиме теоретичні та практичні заняття, а також посібник із працевлаштування. Планується співпраця з автошколами, логістичними компаніями та іншими зацікавленими сторонами.

Деякі компанії вже розпочали підготовку жінок-водіїв. Зокрема, «Сканія Україна» підготувала п’ять команд жінок-водійок, а мережі «Сільпо» та «Метінвест» запровадили власні програми навчання.

Джерело:
До списку новин