загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На яку пенсію можуть розраховувати українці із мінімальною зарплатою? Краще не знати...

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За мінімалки у 8 тисяч гривень пенсія сьогодні становить лише 2457 грн. До квітня, коли мінімальну зарплату підвищили з 7,1 тисячі гривень, вона була ще менше – 2360 грн. При цьому виплату буде нараховано лише в тому випадку, якщо страховий стаж становить не менше ніж 35 років. Міжнародна організація праці вважає гідною пенсію, яка становить щонайменше 40% звичного доходу громадянина.

В Україні пенсія вираховується на основі показників зарплати та страхового стажу. При цьому кожен відпрацьований рік додає всього 1% від суми зарплати пише Today.ua. Тому наші співгромадяни рідко дотягують до 40-відсоткового значення. Більшість із них отримує пенсію на рівні 30+% від свого колишнього заробітку.

І за маленьких зарплат пенсія також виходить невеликою. Враховуючи значне підвищення мінімальної зарплати цього року, Україна має намір прислухатися до рекомендацій МВФ та відмовитися від офіційного підвищення мінімалки у найближчі три роки. Через великий перегин демографії у бік людей похилого віку, Пенсійний фонд України зіткнувся з нестачею коштів на виплати. Проте в уряді пообіцяли в перспективі вирівняти рівень виплат громадян, які давно і нещодавно стали пенсіонерами.

Джерело:
До списку новин