загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Податкова України отримає доступ до інформації про рахунки українців за кордоном

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

ДПС України готова до автоматичного обміну інформацією  Державна податкова служба (ДПС) отримала  схвальну оцінку від Глобального Форуму ОЕСР , яка підтверджує що система  управління інформаційною безпекою та захисту інформації готова до автоматичного обміну даними для податкових цілей.

Про це повідомляють пресслужба ДПС та Голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. Оцінювання системи проходило в кілька етапів з 2019 року, а фінальний етап відбувся з 11 по 14 грудня 2023 року. Особливу увагу приділяли процесам обміну інформацією, захисту конфіденційності, управлінню ризиками, контролю доступу та кібербезпеці.

Імплементацію Загального стандарту звітності CRS та стандарту Country-by-Country Reporting (CbCR) координує Секретаріат ОЕСР. Для автоматичного обміну інформацією необхідно приєднання до Загальної системи передачі даних CTS, яка забезпечує безпечний обмін даними відповідно до стандартів CRS та CbC, – додали у ДПС. Станом на червень 2024 року понад 115 юрисдикцій беруть участь у міжнародному автоматичному обміні інформацією. Україна планує розпочати автоматичний обмін вже у вересні 2024 року.

Що це означає для українців за кордоном? Як пояснив народний депутат та голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, найближчим часом Державна податкова служба (ДПС) зможе отримувати інформацію про банківські рахунки українських громадян за кордоном.

В тому числі дані про податки, доходи, види діяльності та кількість працівників у міжнародних компаніях. Такий крок допоможе краще контролювати сплату податків і забезпечить прозорість фінансових операцій українців за кордоном.

Джерело:
До списку новин